Loading...

Smartlipo Liposuction ve Lazer Lipoliz

İstenmeyen yağ fazlalıkları konusunda son yılların en iyi adımlarından biri.

Smartlipo‬ Lazer Lipoliz istenmeyen bölgelerdeki fazla yağ dokularını yok etmek üzere tasarlanmış uygulanması ve işlem sonrası hasta memnuniyetinin üst düzey olduğu yenilikçi bir işlemdir. Klasik liposuction işleminde olduğu gibi yağ dokusu üzerinde mekanik bir travma oluşturmadan yağ hücrelerini yok eden bu sistemde deri içindeki fibroblastlarda uyarılarak deride sıkılaşma ve gerilme sağlanır. Smartlipo ‪Lazer‬ ‪Lipoliz‬ işlemi ile istenilen bölgedeki yağlar giderilirken fazla deri sarkmaları da giderilmiş olur. Tek bir seansta fazla kilolarınızdan, kollarınızdaki fazlalıklardan, yüzünüzdeki ve yanak bölgenizdeki tombulluktan kurtulabilir ve bu işlemleri liposuction ya da genel anestezi altında olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Smartlipo Lazer Lipoliz uygulaması ile görünümünden memnun olmadığınız selülitlerinizden ve çatlaklarınızdan da kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
Lazer Lipoliz ‪Smartlipo

Smartlipo Lazer Lipoliz uygulamasının avantajları

  • Uzun bitmek bilmeyen seansları yoktur. Tek bir seansta işlem tamamlanır.
  • Smartlipo Lazer Lipoliz lokal anestezi altında uygulanmaktadır.
  • Smartlipo Lazer Lipoliz işleminde kesi izi veya vücutta şekil bozukluğu oluşmaz.
  • Liposuction işlemi sonrasında oluşan şekil bozuklukları Smartlipo Lazer Lipoliz ile düzeltilebilir.
  • Smartlipo Lazer Lipoliz işleminde kanama ya da morarmalar oluşmaz.
  • İyileşme dönemi ve işlem sonrası dönem oldukça rahattır.
  • İşlem sonrasında sosyal yaşantınıza ve işinize geri dönebilirsiniz.
  • Uzun süre korse kullanımına ihtiyaç duyulmaz.

Smartlipo Lazer Lipoliz hangi bölgelere uygulanır?

Smartlipo Lazer Lipoliz vücutta istenilmeyen tüm bölgelere uygulanabilir. Yüz bölgesi, sırt bölgesi, basen ve bel bölgesi, karın bölgesi, cinsel bölge üzeri kabarık ve yağlı olan bölge, göğüs bölgesi, bacak bölgesi, diz ve etrafı, kol bölgesi, boyun bölgesi ve özellikle bacak içindeki gevşek ve sarkık bölgelerde uygulanabilmektedir.


Smartlipo Lazer Lipoliz nasıl uygulanır?

Kesinlikle narkoz gerekmez. Smartlipo Lazer Lipoliz lokal anestezi altında uygulanan ağrısız bir işlemdir. 1 milimetrelik küçük kesilerden dikişe bile gerek duymadan çok ince fiberoptik kanüllerle yapılır. Deri altından yağ hücrelerini parçalar ve vücuttan hızlı bir şekilde uzaklaştırır. Lazer ışınları sadece yağ hücrelerinin dış çepherini yok eder kesinlikle organ-damar ve sinirlere zararı yoktur. İşlem sonrası liposuction gibi uzun süre korse takmaya gerek duyulmaz, kanama ve morluk çok fazla oluşmaz. Diğer yöntemler gibi 3-4 seans gerektiren bir prosedürü yoktur. Tek seansta hızlı bir şekilde sonuçları ortaya çıkar. İşlem sırasında uyumaya gerek duymadan işleminiz yapılır ve sonlanır. İşlem sonrasında ilk gece basit ağrı kesici alınabilir. Tabiî ki işlem öncesi hastalarımızın tıbbi özgeçmişleri alınır.


Smartlipo Lazer Lipoliz işlem süresi ne kadardır ?

Basen, kalça, göbek bölgesi gibi geniş bölgeler bir saat diğer bölgeler yüz ve boyun bölgesi 45 dakika sürebilir.


Smartlipo Lazer Lipoliz uygulaması güvenli midir?

Smartlipo Lazer Lipoliz uygulamaları son derece güvenilir işlemlerdir. Lazer ışınları yanlızca yağ hücreleri üzerinde etkilidir. Diğer komşu bölgeler bu uygulamadan etkilenmezler. Smartlipo Lazer Lipoliz uygulamasında kullanılan Lazer Smartlipo Cihazı FDA (Amerikan sağlık örgütü) tarafından onaylıdır.


Smartlipo Lazer Lipoliz kimlere uygulanmaz?

Tıbbi‬ sorunlar üzerinde ‪kalp‬ rahatsızlıkları, yüksek ‪tansiyon‬ hastaları, şeker ve kanama bozuklukları olan hastalarda önlemler alınmalıdır. Bunun dışındaki diğer hasta gruplarında gayet güvenli bir uygulamadır.


Smartlipo Lazer Lipoliz uygulaması sonrasında iyileşme dönemi

Smartlipo Lazer Lipoliz işlemi sonrasında iyileşme süresi bir hafta kadardır. Fakat iyileşme süresi sosyal aktivitelerinizi ve çalışma hayatınızı etkilemez. İşlem sonrasında birçok hasta yürüyerek evine veya işine gidebilmektedir. Bu uygulama öğle arası uygulaması diyede geçmektedir.


Smartlipo Lazer Lipoliz uygulamasının etkileri ne zaman ortaya çıkmaktadır?

Uygulama sonrasında beklenilen sonucun yarısı görünür. 2 ay gibi kısa bir süre içerisinde de lenfatik emilimle istenilen sonuçlar, ‪incelme‬ ve ‪kontur‬ düzelmesi görülür.


Smartlipo Lazer Lipoliz uygulamasının liposuction işlemine göre avantajları nelerdir?

Liposuction uygulaması genel anestezi altında hastane şartlarında uygulanması gereken ve yağ hücreleri mekanik travma ile parçalanan bir işlemdir. Bu işlem sonrasında kanama ve morarma olması kaçınılmazdır. ‪Liposuction‬ uygulamasında komplikasyon olma olasılığı Smartlipo Lazer Lipoliz uygulamasına göre daha fazladır. Korse kullanımı ve iyileşme süresi daha uzundur.


Smartlipo Lazer Lipoliz uygulaması sonrası eriyen yağlar bölgede sarkmaların oluşmasına neden olur mu?

Smartlipo Lazer Lipoliz uygulaması sırasında deri üzerinde fibroblast üretimini arttırıcı etkisi derinin sıkılaşmasını ve gerilmesini sağladığından dolayı sarkma olmayacaktır.


Smartlipo Lazer Lipoliz en çok hangi bölgelerde etkilidir?

Smartlipo Lazer Lipoliz uygulamalarının etkisi tüm bölgelerde son derece iyi olmasına karşın özellikle yüz, gıdı, basen, bel, karın ve bacak içi bölgelerinde son derece etkilidir.

İnönü Cad. Kışlasaray Mah. 2/4, 31070 Antakya   (0326) 212 3939