Loading...

Lazerle ben aldırma tedavisi vücudumuzda doğumsal veya sonradan oluşan benlerin yada lekelerin gelişmiş lazer teknolojisi yardımı ile alarak daha sonradan oluşabilecek kanser riskini ortadan kaldırmaktadır. Estetik açıdan göze hoş görünmeyen bu lekeler temizlendiğinde pürüzsüz temiz bir cilt görünümü ortaya çıkar. Vücuttaki benler veya izler karbondioksit lazer yardımı ile hızlı bir şekilde temizlenip hasta günlük yaşamına hemen geri dönebilmekte ve günlük aktivitelerini geçekleştirebilmektedir. Ayrıca hamilelik ardından yüz, alın, yanak bıyık bölgelerinde oluşan izlerden yine CİCU-F Fraksiyonel CO² karbondioksit lazerle kurtulabilirsiniz.

Ameliyatın ardından bakım yada pansuman gerekmemektedir. Uygulama süreci yani ben aldırma işlemi lezyonların sayısı ve büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Lazerle ben tedavisi vücudunuzdaki ben, leke ve izleri yok ederek pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar. Lazerle yapılan bu tedavi yöntemi en yeni ve en gelişmiş tedavi yöntemidir.

Yüz ve vücudun çeşitli yerlerinde doğumsal, yaşlanma, güneş vs nedenlerle ortaya çıkan, hastaları estetik olarak rahatsız eden ayrıca kanserleşme riski bulunan cilt lezyonları gelişmiş CİCU-F Fraksiyonel CO² karbondioksit lazer teknolojisi ile kalıcı olarak iz bırakmadan tedavi edilebilir.

Eskiden çoğu zaman ameliyat gibi daha komplike tekniklere gereksinim duyularak çıkarılabilen bu lezyonlar, CİCU-F Fraksiyonel CO² Karbondioksit Lazer ile yok edilebilmekte ve hasta hemen günlük yaşamına dönebilir.

Hamilelikler sonrası kadınlarda hormonal dengesizlik döneminde güneşe çıkılması sonucu yüzde alın yanak veya bıyık bölgelerinde oluşan hamilelik lekeleri de lazer ile tedavi edilebilmektedir. Bu lekeler güneş ışınlarının etkisiyle yaz aylarında koyulaşır, kış aylarında renkleri açılır.

Uygulamadan sonra herhangi bir bakım veya pansuman uygulanmaz. Lezyonların büyüklüğüne ve sayısına göre uygulama süresi değişiklik gösterir.

Lazerle

 

İnönü Cad. Kışlasaray Mah. 2/4, 31070 Antakya   (0326) 212 3939