Loading...

EstePlast Estetik ve Lazer Kliniği Kurumsal

EstePlast Estetik ve Lazer Kliniği Kışlasaray Mah. İnönü Cad. Köşk Apt. Kat:2 No:4 Antakya'da adresinde hizmet vermektedir.

Esteplast Estetik ve Lazer Kliniği 2005 yılında Antakya'da kuruldu. Estetik cerahi ve lazer tedavileri yönünde öncü kuruluş oldu. Üstün teknoloji cihazlarıyla Hatay başta olmak üzere bölgemize hizmet vermektedir.

Kliniğimiz'de bekleme salonu, tedavi, hizmet ve muayene odası mevcuttur. Kliniğimizin alt yapısı ve kuruluşu ile maksimum hasta konforu ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Arzu ettiğiniz konularda bilgi almak veya muayene olmak için kliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız 24 saat içerisinde ilgili birimler tarafından yanıtlanacaktır.

Op. Dr. Tuncay KAYNAR - Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı


Op. Dr. Tuncay KAYNAR
Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

Esteplast Estetik ve Lazer Kliniği'nin kurucusu, 1971 yılında İskenderun doğumlu, evli, bir çocuk babası, Op.Dr. Tuncay KAYNAR 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp fakültesi (ingilizce) mezunu olup Estetik Plastik Cerrahi ihtisasını Ankara Dışkapı Hastanesinde yaptı 1993 yılında Amerika West Penn Hospital'de 3 ay observer olarak bulundu. Yurtiçi ve yurtdışı çeşitli makaleleri yayınlanmıştır. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak, Hatay ve bölgesinde ilklere imza atarak en yenileri hizmetinize sunmaya devam etmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Jin. Op. Dr. Mehmet Necmettin KAYNAR - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı


Jin. Op. Dr. M.Necmettin KAYNAR
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

1969 yılında doğdu. Hacettepe Üniversitesi Tıp fakültesi mezunudur. 2010 yılından beri EstePlast Estetik ve Lazer Kliniği’nde Uzman Jinekolog olarak hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi İçin TıklayınızKadın Sağlığı ve Çocuk Doğum

  • – Kızlık Zarı
  • – Kadına Ait Kısırlık Tedavisi
  • – Tüp Bebek
  • – Gebelik Dönemi ve Beslenme
  • – Gebelik ve Ultrasonografi
  • – Menopoz
  • – Osteoporoz

İnönü Cad. Kışlasaray Mah. 2/4, 31070 Antakya   (0326) 212 3939